Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje PCLink.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

PCLink.lt įsipareigoja pristatyti užsakytas prekes per 1 - 4 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje, jei prekė yra sandėlyje ir už ją gautas apmokėjimas. Jei užsakytos prekės sandėlyje nėra, Jus informuos PCLink.lt vadybininkai per 8 valandas nuo Jūsų užsakymo pateikimo, PCLink.lt darbo valandomis. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.

Užsakinėdami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys tiesiai iš PCLink.lt salono.

Prekių pristatymas / atsiėmimas Vilniuje

Vilniuje prekes pristatome nemokamai. Prieš pristatant užsakytas prekes PCLink.lt vadybininkas susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir suderins Jums patogų atvežimo laiką.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės PCLink.lt salono.

Prekių pristatymas Lietuvoje

Kitose Lietuvos gyvenvietėse ar miestuose pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir yra nuo 5 iki 80 Lt be PVM.

Prekių priėmimas

Prieš priimdami prekes patikrinkite siuntos būklę, bei pasirašykite sąskaitoje faktūroje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Kilus klausimams, kreipkitės į PCLink.lt vadybininkus.